- rubrikaInspirace

Podzimní Pin-spirace: Dýně, jablka, šípky

10.10.2016

Možná krátce na začátek vysvětlím nadpis. Hned po Instagramu jsem si dost oblíbila Pinterest. Brouzdám v něm neustále a hledám inspiraci, nápady. Proto mě napadlo jednou za čas vybrat mých pět favorite fotek na určité téma a nazvat to Pin-spirace. Jako spojení dvou slov Pinterest a inspirace. Chápete, ne?:)

Když se řekne podzim, hned se vám vybaví barevné listí, krb, teplá káva, svetr a dýně. Ne tedy všem, ale mě jo. Každopádně dýně jsou teď, co se týče dekorací, opravdu všude. Vím, k podzimu to patří, ale nezapomíná se taky trochu na jablka? Nebo na šípek?

A hned jsem na něco jablečného narazila. Tohle je originální, tohle jsem viděla poprvé. Dekoraci na stůl, z jablek a dalších přírodních materiálů. A vypadá to dobře!

foto: Pinterest

foto: Pinterest

Hodně mě letos nadchl nápad na vázy z dýní. Možná už je to trend dýl, já si toho pořádně všimla až teď. Uřízne se horní část, vydlabe a dovnitř pak vložíte vázu, případně květník s kytkama. Případně suchou vazbu:) Dýně, tedy váza, vypadá hezky i když jí nabarvíte na bílo.

foto: Pinterest

foto: Pinterest

foto: Pinterest

foto: Pinterest

Jak jsem zmínila na začátku, šípek je taky dost cool na dekoraci. Lehce to zavání i zimou. Ale na dveře nebo někam na chodbu – top!

foto: Pinterest

foto: Pinterest

No a zakončíme to „teplejší“ fotkou.  Jasně, že se mi při podzimu vybaví i svíčky. Akorát je moc nepálim, tak jsem na ně zapoměla. Ale tohle je strašně fajn dekorace. Prostě hodně svíček na jednom místě se dřevem. Jako, co je víc?

foto: Pinterest

foto: Pinterest

Co za dekorace se líbí nejvíc vám mi klidně pište pod článek. A mějte se fajn.

Sdílet
Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *