- rubrikaGrafika

Diář MOCER 2019 | pro jedinečné dívky a ženy

10.1.2019

Mocer. Moje cesta rokem. To je nový (první stolní) diář pro rok 2019, na kterém jsem spolupracovala více jak půl roku a který je určen pro dívky a ženy. Je cyklický, lunární, týdenní, měsíční, ve formátu A5 a na výběr má více obálek. Uvnitř najdete vytuněné přehledy, na co si jen vzpomenete – finanční, na cestování, na děti, na vaše projekty, na sledování cykličnosti, plány a cíle… Zkrátka na každý krok vaší cesty nadcházejícím rokem.

Diář můžete objednávat na eshopu www.mocer.cz – momentálně se slevou 11%
🌸 plus při použití slevového kódu LATEREZ50 (platný do 31. 1. 2019) se vám odečte -50 Kč.

Týdenní diář je datovaný a přehledně rozdělený jak na měsíce tak na týdny. Jsou v něm vyznačené všechny svátky a významné dny. Hodí se pro studentky, podnikatelky, manažerky nebo blogerky, či maminky. Na výběr jsou tři obálky – sdílící (modrá), inspirativní (slečna s copem), elegantní (bílá).

Měsíční verze diáře nemá jednotlivé týdny. Obsah jinak zůstává stejný, jako u toho týdenního. Kromě toho, že to je diář a stolní kalendář v jednom, může se využít i jako nástěnný rodinný kalendář, či plánovač – dá se totiž i pověsit na stěnu. Tento diář je k dostání s krásnou přírodní obálkou.

Ke spolupráci na tomto projektu mě oslovila Gabča. Diář Mocer vymyslela i navrhla. Když jsme se poprvé sešly, bylo nám jasné, že to teda bude pěkně dlouhá cesta a dost práce. Ale stálo to za to. Za to, že jsme to dotáhly a vložily do něj spoustu lásky. Za ty všechny slečny a ženy, které ho budou používat. Za Mocer, který nás bude celý rok (a snad i ty další) provázet.

A aby byl Mocer ještě víc zajímavější i a ojedinělý, tak pro něj můžete pořídit přívěšek. Zaprvé mu dost sluší a zadruhé slouží i jako záložka. Nezapomeňte také na gumičku, ta se k diáři objednává zvlášť.

V neposlední řadě je celý Mocer udělaný i pro sledování cykličnosti ženy. Pokud jste se do teď s tímto pojmem nesetkali, nevadí. Alespoň se o to můžete začít zajímat. Ve zkratce to pomůže sledovat 4 fáze ženského cyklu, které se každý měsíc opakují. Umožní vám sledovat vaše silné i slabé stránky, nálady, pocity, chování a další různé potřeby. Díky tomu si můžete pak vaše dny, projekty, plány přizpůsobit ke spokojenému a šťastnému životu.

Sdílet
Související články

1 Comment

  1. Darina napsal:

    Tenhla diar mam a je uzasny,jestli se bude delat nadale,tak budu kupovat jen tento,skvela prace

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..